LIGHTING / Table lamps / Table lamp 8279426
nr 827 9426
TABLE LAMP
1960s/1970s, plastic, height: 50 cm,
60/70-tal, plast, höjd: 50 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday May 20 2013
at 19:25:33
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr